Blok Zincir Teknolojisi Kripto Paralar ve Muhasebe Mesleği (Kripto Paraların Halka Arzı, Muhasebesi, Raporlaması, Denetimi ve Vergilendirilmesi) 01 Ma…

 

 

Blok Zincir Teknolojisi Kripto Paralar ve Muhasebe Mesleği

Blok Zincir Teknolojisi Kripto Paralar ve Muhasebe Mesleği

(Kripto Paraların Halka Arzı, Muhasebesi, Raporlaması, Denetimi ve Vergilendirilmesi)

01 Mart 2021 Webinar

ÖNSÖZ

COVID-19 ile birlikte Türkiye ve dünya olarak zorlu bir süreci yaşıyoruz. Pandemi ile birlikte alışkanlıklarımız, yaşam biçimimiz büyük değişimlere uğramak zorunda kaldı.

Bu dönemde Mali Müşavirlerin işletmelere, topluma ülke ekonomisine katkıları çok daha net anlaşıldı. Sundukları hizmetlerin vazgeçilmezliği toplumun tüm kesimleri tarafından kabul edildi.

Gerçekleştirdiğimiz, Blok Zincir Teknolojisi-Kripto Paralar ve Muhasebe Mesleği e-etkinliğimiz mesleki konuların dışında, tüm dünyanın izlediği, nereye gittiği en çok merak edilen konulardan birisi olan kripto paralar, blok zincir konusunu içerdi.

2018 yılında gerçekleştirdiğimiz 20 inci Türkiye Muhasebe Kongresinde bir oturumda bu konuyu detaylı bir şekilde incelemeye çalışmıştık. Blok zincir teknolojisi ve etki alanı hızla gelişiyor.

Blok Zincir Teknolojisi-Kripto Paralar ve Muhasebe Mesleği e-et-kinliğimizde yapılan konuşmaları e-Kitap haline getirdik. Sizlere sunduğumuz e- kitabımızın meslektaşlarımıza ve ilgililere faydalı olması diliyorum.

Emre KARTALOĞLU

TÜRMOB Genel Başkanı

 

Tamamı İçin Tıklayınız